Visi esame unikalūs: nėra žmogaus, kuris konkretų garsą girdėtų ir suvoktų vienodai. Patirtis rodo, kad klausos aparatas efektyviai veikia tik tada, kai kiekvienam žmogui yra pritaikomas individualiai. Kviečiame pasinaudoti unikalia proga klausos aparatus išbandyti visiškai nemokamai! Padėsime rasti aparatą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius: tokiu būdu girdėsite ir jausitės geriau.

Ką leidžia sužinoti klausos aparatų bandymo programa?

Nemokama klausos aparatų bandymo programa – puiki proga išbandyti aukštos kokybės klausos aparatus be jokių papildomų sąlygų ir įsipareigojimų. Programos tikslas yra padėti įvertinti ir įsitikinti, ar konkretus klausos aparatas tinka būtent Jums.

Ko tikėtis?

Tyrimas: pirmiausia atliekama moderni ir tiksli klausos patikra (audiograma), kurios metu išsiaiškinamas klausos nusilpimo lygis ir Jūsų poreikiai.
Aparato parinkimas: pagal rezultatus, individualiai parenkamas klausos aparatas.
Pojūčiai: nei klausos patikra, nei parinktas aparatas nesukelia jokio skausmo ir diskomforto: dauguma žmonių greitai pripranta ir visai nejaučia aparato.
Vizitai: klausos aparatą Jums parinksime per 1 vizitą ir nedelsiant pradėsite bandymo programą.
Trukmė: visa bandomoji programa trunka 2 savaites.

Mažyčiai klausos aparatai lemia didelį poveikį
Tai – kur kas daugiau nei tiesiog aparatai. Naujausi klausos aparatai sukurti tokiu būdu, kad galėtumėte geriau girdėti kalbą triukšmingose aplinkose, įdėdami mažiau pastangų. Techninė pažanga suteikia Jums geriausia, ką gali pasiūlyti 2 skirtingi pasauliai: stilingą dizainą ir maksimalią garso kokybę.

Patarimai, kad prie klausos aparatų priprastumėte lengviau:
– Klausos aparatus pirmomis dienomis nešiokite tylioje aplinkoje, venkite triukšmingų vietų.
– Atlikite klausymo pratimus: stenkitės surasti visų savo aplinkos garsų šaltinius, klausykitės audio knygų, tinklalaidžių ar radijo pokalbių būdami vieni namuose.
– Pirmomis dienomis nebūtina aparatų nešioti nepertraukiamai: kas keletą valandų galite pasiimti trumpas pertraukas.
– Palaipsniui didinkite triukšmo lygį: aparatus išbandykite darbo, gatvės ir kitose triukšmingose aplinkose.
– Informuokite mūsų komandą apie bet kokį patiriamą diskomfortą.

Jau turite klausos aparatus?
Jeigu turimi klausos aparatai nesuteikia norimų rezultatų, mes galime iš naujo įvertinti Jūsų klausą bei pasiūlyti naujesnį ir pažangesnį sprendimą. Siūlome pažangius Philips klausos aparatus, kurie idealiai atitinka anatominę ausies sandarą, todėl prie jų greitai priprantama ir nėra rizikos aparatą pamesti.
Rekomenduojame klausą tikrintis kartą per metus.

Kviečiame registruotis nemokamai klausos aparatų bandymo programai ir išmėginti klausos aparatą įvairiose gyvenimiškose situacijose. Tokiu būdu galėsite nuspręsti, ar jis Jums tinka.
Jokių papildomų sąlygų ir paslėptų mokesčių: tik proga pasaulį girdėti geriau.