Klausos sutrikimus turintiems asmenims sunkiausia bendrauti triukšmingoje aplinkoje. Dauguma klausos aparatų gali padėti tylioje aplinkoje, tačiau efektyviai padėti triukšmingoje aplinkoje, reikalinga pažangiausia technologija.

Philips HearLink veikia revoliucinės SoundMap technologijos pagalba.

Ši technologija padeda girdėti jus supančius garsus ir suteikia galimybę užmegzti ryšį su jus supančiais žmonėmis ir pasauliu. SoundMap technologijos pagalba galima aiškiau girdėti kalbą, net ir triukšmingose aplinkose. Ji veikia 3 garso apdorojimo technologijų dėka: efektyvi triukšmo kontrolė, patobulintas garso stiprinimas ir novatoriškas grįžtamojo ryšio panaikinimas.

Pasirinkite jums patinkantį stilių ir girdėkite geriau.

Philips HearLink sukurtas taip, kad atitiktų jūsų poreikius ir skonį. Kadangi kiekviena girdėjimo situacija yra unikali, turime didelį skirtingų modelių pasirinkimą. Mūsų klausos aparatai yra tvirti ir patikimi kasdienėms veikloms. Galima pasirinkti spalvą, kuri tiktų prie jūsų plaukų ar odos tono.

Stilingas

Mažas ir elegantiškas klausos aparatas kuris diskretiškai priglunda už jūsų ausies. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius kurie tinka tiek lengvam tiek stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Funkcionalus

Diskretiškas klausos aparatos su telerite ir dvigubu programų mygtuku. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius, kurie tinka tiek lengvam ir stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Įkraunamas

Klausos aparatas su įkraunamu ličio jonų elementu. Pilnai įkraunamas per 3 valandas ir suteikiantis galios visai naudojimo dienai. Šis klausos aparatas gali turėti skirtingus garsiakalbius, kurie tinkami tiek lengvam ir stipriam klausos sutrikimams koreguoti.

Stiprus

Pilnavertis ir galingas užausinis klausos aparatas su teleritės funkcija ir dvigubu programų mygtuku. Šis klausos aparatas dažniausiai naudojamas stipriam ir labai stipriam klausos sutrikimams koreguoti. Jis labai galingas ir lengvai valdomas.

Galingas

Ilgaamžiškas užausinis klausos aparatas su telerite, viengubu ir dvigubu paspaudimų mygtukais. Šis klausos aparatas derinamas su ausies įdėklu stipriam ir labai stipriam klausos sutrikimams

Galingiausias

Galingiausias užausinis HearLink klausos aparatas. Šis turintis visus privalumus klausos aparatas yra nepaprastai tvirtas ir tinkamas nuo stipraus iki labai stipraus klausos sutrikimams koreguoti.

Ypač mažas

Mažiausias Philips HearLink klausos aparatas kuris puikiai telpa ausies kanale ir yra praktiškai nematomas. Šis klausos aparatas tinka nuo vidutinio iki vidutiniškai stipraus klausos sutrikimo koreguoti.

Diskretiškas

Šis įausinis klausos aparatas tinkamas lengvam – vidutiniškai sunkiam klausos sutrikimui spręsti. Jis nešiojamas ausies kanale ir iš išorės yra beveik nepastebimas.

Universalus

Šis įausinis klausos aparatas turi daug individualaus pritaikymo galimybių, tokių kaip programų mygtukas ir garsumo kontrolė. Šio tipo klausos aparatas tinkamas nuo lengvo iki stipraus klausos sutrikimo koreguoti.