Klausos aparatų pasirinkimas – atsakingas žingsnis, kuris stipriai įtakos Jūsų gyvenimo kokybę ne vienerius metus. Todėl prieš priimanat sprendimą įsigyti, primygtinai rekomenduojame išbandyti klausos aparatus namų aplinkoje. Bandymas suteiks Jums vertingos patirties – įvertinsite, ar klausos aparatai padeda tose situacijose, kur jums kyla daugiausiai sunkumų bendraujant, pasirinksite, kuris aparatų modelis jums yra patogiausias ir geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Išbandyti  „Philips HearLink“ klausos aparatus labai paprasta, šiame puslapyje daugiau sužinosite apie klausos aparatų bandymo eigą. Jums tereikės atlikti 5 paprastus veiksmus.

Kaip išbandyti Philips HearLink klausos aparatus?

1.

Užsiregistruoti bandymui svetainėje. Įveskite savo vardą, telefono numerį ir elektronį paštą (jeigu turite).

2.

Mes su Jumis susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu ir suderinsime laiką, kada atvyksite klausos aparatų pritaikymui.

3.

Sutartu laiku, reikės atvykti į mūsų “Klausos sprendimai” centrą, adresu Konstitucijos pr. 15 (įėjimas iš Lvovo g.) Jeigu neturite klausos tyrimo, klausos protezavimo specialistas atliks jums klausos tyrimą – audiogramą (kaina 10Eur), išsamiai pakomentuos jūsų klausos būklę, parinks ir pritaikys klausos aparatus. Sutarsite bandymo laiką ir išleis jus bandyti klausos aparatus namų aplinkoje.

4.

Svarbu išbandyti klausos aparatus tokiose situacijose, kurios jums įprastai keldavo daugiausiai nepatogumų – pvz. televizoriaus žiūrėjimas, bendravimas, kai yra pašalinis triukšmas, kalbėjimas telefonu. Pastebėjimus kaip jaučiatės įvairiose situacijose rekomenduojame užsirašyti, kad galėtumėte tiksliau nupasakoti klausos protezavimo specialistui, kai atvyksite.

5.

Sutartu laiku atvykite pas klausos protezavimo specialistą ir kiek įmanoma detaliau papasakokite kaip jums sekėsi įvairiose situacijose su klausos aparatais. Jei reikia, klausos protezavimo specialistas pakoreguos klausos aparatų nustatymus ir išleis jus toliau bandyti namie. Jeigu su klausos aparatais jautėtės gerai, galėsite juos įsigyti. Tuomet klausos protezavimo specialistas papasakos, kaip gauti Valstybinės Ligonių kasos kompensaciją už klausos aparatą. O jeigu dar nesate paisruošęs pagerinti girdėjimo, gražinsite klausos aparatus specialistui.

Registruotis bandymui

Jeigu reikia papildomos informacijos apie klausos aparatų bandymą, susiekite su mumis telefonu +370 5 2615525