Ši politika nustato, kaip ir kodėl mes naudojame slapukus mūsų svetainėje, ir siūlome išteklius, kurie leis jums priimti pagrįstą sprendimą dėl visų naudojamų slapukų priėmimo, atmetimo ar ištrynimo. Atminkite, kad naudodami mūsų svetainę sutinkate su mūsų privatumo politika (toliau – Privatumo politika). Laikui bėgant ši politika gali keistis, tad prašome ją tikrinti reguliariai.

Slapukai

Slapukai yra nedideli duomenų failai, siunčiami iš svetainės į kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Jie saugomi įrenginio standžiajame diske. Slapukai, vadinami „sesijos slapukais“, saugomi tik jūsų apsilankymo svetainėje metu. „Nuolatiniai slapukai“ yra saugomi ilgiau, priklausomai nuo konkretaus slapuko naudojimo. Kai kuriais atvejais jums reikės rankiniu būdu išvalyti naršyklės talpyklą, kad pašalintumėte nuolatinį slapuką.

Kodėl naudojame slapukus

Slapukai naudojami siekiant pagerinti mūsų svetainės veikimą. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“ nustatytus trečiųjų šalių slapukus, kad galėtume peržiūrėti mūsų svetainės funkcionalumą. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų apribojimas gali turėti įtakos mūsų svetainės funkcionalumui.

Google Analytics

Kad galėtume suprasti, kaip gerai veikia mūsų svetainė, ir nustatyti, kaip ją patobulinti, mes naudojame „Google Analytics“ trečiosios šalies analizės įrankius. Naudodami „Google Analytics“ slapukus, privalome užtikrinti, kad turite prieigą prie šios informacijos: Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“, „Google“, „Inc.“ („Google“) teikiama žiniatinklio analizės paslauga. „Google Analytics“ naudoja „slapukus“, kurie yra jūsų kompiuteryje esantys tekstiniai failai, kad padėtų svetainėje analizuoti, kaip naudotojai naudoja svetainę. Slapuke sukaupta informacija apie svetainės naudojimą (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduota „Google“ ir saugoma Jungtinėse Amerikos Valstijose esančiuose serveriuose. „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, rengs interneto svetainės operatorių veiklos ataskaitas ir teiks kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymas, arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su jokiais kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite atsisakyti naudoti slapukus, pasirinkdami tinkamus naršyklės nustatymus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei tai padarysite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate, kad „Google“ tvarkytų duomenis apie jus pirmiau nurodytais būdais ir tikslais. „Google Analytics“ nesaugo jokios asmeninės informacijos apie bet kurį svetainės naudotoją. Jie suteikia išsamią ataskaitą apie „Analytics“ duomenų privatumo ir saugumo „Google Support“ įsipareigojimus.

Socialinės žiniasklaidos mygtukai

Kartais puslapiuose yra „share“ mygtukai, kurie leidžia bendrinti puslapius su draugais per tokias svetaines kaip „Twitter“ ir „Facebook“. Šios svetainės gali nustatyti slapuką, kai prisijungiate prie bendrinimo.

Slapukų naudojimas reklamavimui

Slapukai gali padidinti reklamą, padėdami mums pasiekti tikslinę auditoriją ir suprasti, kaip veikia mūsų kampanijos. Slapukai taip pat gali užkirsti kelią tam, kad vėl matytumėte tą patį skelbimą, o tai padės pagerinti jūsų naršymo internete patirtį. Šiuo metu nes nenaudojame šių slapukų.

Kaip pakeisti slapukų nustatymus

Turėkite omenyje, kad slapukų apribojimas gali turėti įtakos mūsų svetainės funkcionalumui. Daugelis naršyklių leidžia naršyklės nustatymuose kontroliuoti daugumą slapukų. Yra nuorodų, kaip ištrinti slapukus ir kaip valdyti slapukus „Apie slapukus“ svetainėje. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo visose svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.